VİZYONUMUZ

 Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

MİSYONUMUZ

   İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak.

  Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

  Günümüzde gelişen teknolojinin bilinçsiz kullanımı yüzünden doğal güzellikler ve kaynaklar yitirilmekte, teknolojinin gereken yerde ve zamanda kullanılmaması ve sorumsuz yapılaşma yüzünden insanlar ve milli servet kaybedilmektedir. Yeni bin yılda EGE YAPI insana ve doğaya gereken saygının gösterilmesi için çağdaş düşünce yapısıyla üzerine düşeni yapmaya hazırdır.

  Modern, kaliteli, sağlam ve dayanıklı inşaat yapımının yanı sıra, EGE YAPI, geoteknik mühendisliği alanında ve ülkemizde yeni oluşan çevre mühendisliği sektöründe de uzman kadrosuyla ve çözüm ortakları ile yeni teknolojileri uygulamakta ve çözümler sunmaktadır.

  2000’li yılların rekabetçi ortamında kendini sürekli yenileyen EGE YAPI, girişimci ve atak karakteriyle, güvenilir altyapısıyla, uzun vadeli planlar yaparak ve faaliyet alanlarını genişleterek sağlam adımlar ile ilerlemektedir.